قوانین و مقررات آکادمی ایران اسکرچ

به‌نام برترین برنامه‌نویس هستی

قوانین ثبت نام و شرکت در کلاس‌های آنلاین
آکادمی ایران اسکرچ

قابل توجه کلیه مخاطبین مجموعه سایت های آکادمی ایران اسگرچ

خصوصا والدین و کودکان و نوجوانان و مخاطبین گرامی :

قوانین ثبت نام در کلاس‌های مجازی و آنلاین آکادمی ایران اسکرچ:

– صحت اطلاعات کاربری : کلیه‌ی افرادی که در هنگام ثبت نام در سایت، تصدیق می‌کنند که اطلاعات صحیح کاربری خود را وارد نموده و اطلاعات آنان جعلی نیست.

– استفاده گروهی از اطلاعات : از یک سیستم توسط افرادی که ثبت نام نکرده‌اند، خلاف قوانین می باشد و فقط کسانی که ثبت نام قطعی و پرداخت کرده اند می‌توانند از محتواهای آموزشی استفاده کنند.

– ضبط کلاس‌ها توسط مخاطبین: توسط دانش آموزان و اولیای آن‌ها یا هر شخص حقیقی و یا حقوقی دیگر، به هر دلیلی، خلاف قوانین مجموعه می‌باشد.

– عودت وجه : شهریه پرداختی جهت ثبت نام یا پیش ثبت نام کلاس انتخابی فقط تا 48 ساعت قبل از شروع دوره قابل استرداد است .

با توجه به تشکیل کلاس بر اساس ظرفیت مشخص، در صورت اعلام انصراف دانش آموز  بعد از شروع کلاس، هیچ وجهی مسترد نمی‌شود.

5- کلاس‌های برنامه نویسی کودکان و نوجوانان مخصوص کودکان و نوجوانان می باشد و بزرگسالان و والدین و مربیان به هیچ عنوان حق ثبت نام و استفاده‌ کلاس‌ها و محتواهای آموزشی مجموعه را با هر دلیلی نخواهند داشت.

6- پذیرش ثبت نام در کلاس‌های آموزشی به معنای پذیرش تمامی قوانین شرکت در کلاس‌های مجازی و آنلاین آکادمی ایران اسکرچ می‌باشد.

7- به منظور بهبود ساختارها، قوانین مجموعه ممکن است بنا به صلاح دید مجموعه در ابتدای هر ماه به روزرسانی شود و این مساله از طریق اعلانات پورتال در صورت به روزرسانی اعلام می شود و کاربران مجموعه موظف به مطالعه قوانین می باشد و ادامه استفاده از خدمات مجموعه به معنای پذیرش قوانین به روزرسانی شده می باشد.

قوانین شرکت در کلاس‌های مجازی و آنلاین آکادمی ایران اسکرچ:

1- دانش پذیران  فقط می‌توانند با یک اکانت وارد کلاس شوند.

* در صورتی که دانش‌آموزی قصد دارد با 2 سیستم و یا با 2 اکانت وارد کلاس شود باید قبل از شروع کلاس به واحد آموزش مجموعه اطلاع دهد در غیر این صورت اکانت دوم از کلاس حذف خواهد شد.

* البته توجه داشته باشید دانش آموزان می‌توانند همزمان با یک وسیله در کلاس حاضر باشند و با وسیله‌ی دیگر همراه با استاد پروژه های خود را بسازند. به عنوان مثال دانش آموز با تلفن همراه می‌تواند صدای استاد را بشنود و با لپتاپ و .. می‌تواند همزمان پروژه استاد را بسازد . در این موارد نیازی نیست دانش آموز با 2 اکانت در سامانه آنلاین شود.

2- ضبط کلاس‌ها توسط دانش آموزان و اولیای آن‌ها یا هر شخص حقیقی و یا حقوقی دیگر، به هر دلیلی، خلاف قوانین مجموعه می‌باشد.

لذا از شما والدین و دانش آموزان گرامی درخواست می شود به منظور حفظ حقوق معنوی مجموعه و حراست از تلاش‌های دبیران دلسوز مجموعه و تیم تولید محتوای آکادمی ایران اسکرچ، از انجام این کار توسط هر شخصی خودداری فرمایید.

*توجه داشته باشید که دبیران ایران اسکرچ در طول ترم آماده پاسخگویی به فرزندان شما خواهند بود و از طرفی محتواهای فاخر از پیش ضبط شده نیز در طول ترم در دسترس فرزند شما می باشد ، لذا اساسا نیازی به ضبط محتوای کلاس ها نمی‌باشد.

3- استفاده گروهی یا استفاده فردی دیگر بجز فرد ثبت نام شده، از یک سیستم یا یک نام کاربری مشترک، توسط افرادی که ثبت نام نکرده‌اند، خلاف قوانین می باشد و فقط کسانی که ثبت نام قطعی و پرداخت کرده اند می‌توانند از محتواهای آموزشی استفاده کنند.

* به دلیل رعایت حقوق مادی و معنوی مجموعه و اساتید و … اگر تمایل دارید از یک لپ‌تاپ چند کودک و نوجوانان استفاده کنند باید هر کودک و نوجوان جداگانه در مجموعه ثبت نام قطعی نمایند. ( همانند کلاس‌های حضوری)

4- مجموعه بنا به صلاح دید می تواند از اساتید مختلفی برای برگزاری ترم ها و جلسات مختلف یک ترم استفاده نماید.

4- هزینه پرداخت شده برای ثبت نام هر فرد شامل هزینه استفاده محتوای ویدیویی دوره آموزشی و کلاس های آنلاین در نظر گرفته شده در پورتال و همچنین پشتیبانی آموزشی تا حداکثر 2 ساعت در طول مدت زمان همان ترم می باشد.

با توجه به اینکه نگهداری محتواهای ویدیویی روی سرورهای استریمینگ بسیار پر هزینه است، لذا هزینه اخذ شده صرفا شامل استفاده از محتوا در مدت یک ترم می باشد و چنانچه کاربری تمایل دارد به محتواها در مدت بیشتری دسترسی داشته باشد می بایست مطابق با تعرفه هزیه دوره های ویدیویی مجموعه، هزینه را به صورت جداگانه پرداخت نماید. البته برای شاگردان کلاس های آنلاین که هزینه استفاده از محتوا برای یک ترم را پرداخت کرده اند، تخفیفی نیز در نظر گرفته می شود.

5- ممکن است در شرابط خاص لینک مستقیم کلاس به بعضی خانواده ها ارسال شود، توجه نمایید که ارسال لینک حضور در کلاس‌ها به افراد دیگر ممنوع می‌باشد.

* در صورتی که تمایل دارید افراد دیگری مانند فرزندان اقوام و دوستان فرزندان شما نیز بتوانند از کلاس‌ها استفاده کنند، می‌توانید کلاس‌های آکادمی ایران اسکرچ را به آنان معرفی نمایید تا آن ها نیز از تمامی امکانات و پشتیبانی‌های آموزشی دبیران بهره مند شوند. به علاوه با این کار برای ثبت نام ترم بعدی شما نیز تخفیف در نظر گرفته می‌شود.

6- کلاس های برنامه نویسی کودکان و نوجوانان مخصوص کودکان و نوجوانان می‌باشد و بزرگسالان و والدین و مربیان به هیچ عنوان حق ثبت نام و استفاده‌ از کلاس‌ها و محتواهای آموزشی مجموعه را با هر دلیلی نخواهند داشت.

پذیرش قوانین : ثبت نام در کلاس‌های آموزشی به معنای پذیرش تمامی قوانین شرکت در کلاس‌های مجازی و آنلاین آکادمی ایران اسکرچ می‌باشد.

استقبال از پیشنهادات و انتقادات : آکادمی ایران اسکرچ از هر ایده و پیشنهادی در راستای بهبود فرآیندها استقبال می نماید.

قوانین کلاس های خصوصی آکادمی ایران اسکرچ:

تعداد جلسات هفته : بنا به صلاح دید والدین و هماهنگی با مجموعه، کلاس ها می تواند به صورت هفته ای 1 جلسه یا هفته ای 2 جلسه برگزار گردد.

زمان و نحوه پرداخت هزینه ترم اول : خانواده هایی که برای اولین بار می خواهند از کلاس های خصوصی مجموعه استفاده نمایند می توانند هزینه یک جلسه را پرداخت نمایند و پس از برگزاری و رضایت از دوره می توانند هزینه 7 جلسه ترم را پرداخت نمایند.

زمان پرداخت هزینه:  هر ترم شامل 8 جلسه می باشد که هزینه کلاس می بایست در ابتدای ترم پرداخت شود.

ثبت نام کل جلسات : ثبت نام هر ترم به صورت ثبت نام کل جلسات انجام می شود و در صورتی که در اواسط ترم خانواده ای امکان برگزاری جلسات را نداشته باشد، امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

تعلیق کلاس از سمت والدین: امکان معلق ماندن کلاس تا 2 هفته صرفا برای مجموعه قابل قبول است و در صورتی که بیش از 2 هفته از وقفه کلاسی که به درخواست خانواده دانش پذیر به وجود آمده بگذرد، مجموعه مسئولیتی در قبال امکان برگزاری کلاس ها نخواهد داشت.

3- با توجه به اینکه در کلاس های خصوصی تمامی جلسات به صورت آنلاین برگزار می شود، لذا هزینه پرداخت شده صرفا برای کلاس های آنلاین می باشد و به منظور بهبود ارتباط استاد با دانش پذیر و برگزاری کلاس براساس ویژگی های فردی فرزندتان، محتوای ویدیویی دوره های غیرحضوری در دسترس دانش پذیران نخواهد بود.

حضور در کلاس آنلاین : حضور دانش آموزان در کلاس های آنلاین صرفا فقط از طریق پورتال صورت می گیرد.

* دانش آموزان خارج از کشور در صورت تمایل می توانند با هماهنگی قبلی با مجموعه، از سایر شبکه ها مانند اسکایپ و زوم نیز برای برگزاری کلاس استفاده نمایند.

5- خانواده دانش پذیر می تواند برای کسب اطلاعات و مشاهده وضعیت برگزاری تعداد جلسات و شرح جلسات و بازخورد استاد از کلاس، از طریق پورتال اقدام نمایید.

6- آکادمی به منظور رفاه حال شاگردان و یادآوری ساعات کلاس دانش پذیران ، به خطی تلفن همراهی که در فرم ثبت نام اعلام کرده اید پیامک یادآوری شروع جلسات را ارسال می نماید.

دقت کنید که گاهی به دلیل مشکلات سامانه های مخابراتی ممکن است پیامک ها ارسال نشود که در این صورت مسئولیتی متوجه آکادمی نمی باشد.

شایان ذکر است در صورت عدم دریافت همیشگی پیامک، لطفا پشتیبان را مطلع کنید.

7- بعد از پایان جلسات یک ترم،  والدین دانشپذیران تا یک هفته مهلت ثبت نام در همان ساعات کلاس را دارند، بعد از یک هفته، در صورت عدم اعلام برای ثبت نام ترم جدید، با توجه به تقاضای بسیار زیاد کلاس های خصوصی مجموعه، ممکن است ساعت کلاس به دانش پذیر دیگری تعلق می گیرد و ممکن است در آن زمان با همان استاد نتوانیم در خدمتتان باشیم. لذا درخواست می شود به پیام و پیگیری پشتیبانان مجموعه به موقع پاسخ دهید.

8- آکادمی مسئولیتی در قبال حاضر شدن دانش پذیر در کلاس ندارد ولی تلاش ما این است که با ارسال پیامک برگزاری کلاس را به شما یادآوری نماییم.

9- اگر دانش پذیری دیرتر از ساعت کلاس، در جلسه حضور پیدا کند (به هر دلیلی اعم از ضعیف بودن اینترنت، فراموش کردن ساعت کلاس، شارژ نداشتن لپ تاپ و غیره …) ، با توجه به اینکه دبیران مجموعه کلاس های دیگری نیز در ادامه ی روز، دارند، دبیر موظف به حضور بیشتر در کلاس و  برگزاری ساعت بیشتری در کلاس نمی باشد  و صرفا اساتید در ساعت مشخص شده موظف به حضور در کلاس می باشند.

– لغو جلسه : کلاس های خصوصی از طرف دانش پذیر باید حتما از 24 ساعت قبل به مجموعه اطلاع داده شود.

در این صورت وضعیت کلاس در سامانه لغو شده ثبت می شود و هزینه آن جلسه لحاظ نمی شود و از انتهای ترم یک جلسه به جلسات ترم اضافه می گردد یا در صورت امکان در همان هفته با هماهنگی طرفین کلاس جبرانی دیگری برقرار می شود.

حداکثر جلسات مجاز برای لغو کلاس در این حالت ، از سمت دانش پذیر 2 جلسه می باشد و در صورتی که تعداد جلسات لغو شده بیش از 2 جلسه باشد، سایر جلسات لغو شده با وضعیت لغو از سمت دانش پذیر که مشمول هزینه است، ثبت خواهند شد.

در صورتی که دانش پذیر در کلاس حاضر نشود یا 24 ساعت مانده به شروع کلاس لغو جلسه به مجموعه اعلام شود، این مساله لغو کلاس از سمت دانش پذیر می باشد که این مساله با توجه به اینکه استاد در ساعت مقرر شده در کلاس حاضر خواهند شد، شامل هزینه کلاس خواهد شد و آکادمی هیچ مسئولیتی در قبال برگرداندن وجه برای آن جلسه را دارا نمی باشد.

پشتیبانی آنلاین: در صورت داشتن مشکلات نرم افزاری جهت حضور در کلاس و یا مشکلات احتمالی جهت ورود به پورتال یا کلاس آنلاین، لطفا با تلفن پشتیبان تماس یا در واتساپ یا بله پیام ارسال نمایید.

آیین نامه ها:

مالی:

کلیه دانش پذیران مجموعه، می بایست شهریه ترم آتی خود را تا قبل از شروع جلسات آنلاین پرداخت نمایند. در صورت عدم پرداخت شهریه، پورتال به صورت خودکار مانع ورود دانش پذیران به کلاس های آنلاین می شود. لذا به منظور جلوگیری از این مساله لطفا حتما به پرداخت به موقع شهریه توجه فرمایید.

حضور و غیاب:

در صورت عدم غیبت در بیش از 2 جلسه آنلاین  توسط دانش پذیران کلاس های عمومی، دانش پذیر از کلاس ها حذف می شود و می بایست نسبت به گذراندن مجدد ترم جاری و ثبت نام مجدد کامل همراه با پرداخت هزینه اقدام نماید.

شایان ذکر است به منظور رفاه حال خانواده ها، مجموعه امکان تجدید ترم رایگان برای یک ترم را فراهم کرده است و در صورتی که دانش پذیر محتوای آموزشی را یاد نگرفته باشد و یا به دلیل مشکلات شخصی یا اجتماعی امکان حضور در کلاس را نداشته باشد، می تواند با اطلاع و هماهنگی با واحد پشتیبانی اداری بلافاصله و بدون وقفه و در اولین ترم جدیدی که تشکیل می شود از این امکان استفاده نمایند.

صدور نمرات: تلاش مجموعه این است که کارنامه دانش پذیران در هر ترم تا یک هفته پس از پایان ترم از طریق پورتال قابل دسترسی باشد.

اما این مساله ممکن است بنا به صلاح دید مجموعه تا یک ماه پس از اتمام ترم اعلام شود.

با تشکر از حمایت و توجه شما

به قوانین و حقوق معنوی مجموعه

همراه شما  و فرزندان عزیزمان هستیم،

مجموعه آکادمی ایران اسکرچ

دکمه بازگشت به بالا
بستن