تعیین سطح برنامه نویسی کودک و نوجوان

​رزرو جلسه تعیین سطح

برنامه نویسی کودکان و نوجوانان

ویژه فرزند شما

به صورت کاملا رایگان

به منظور بهره مندی بهتر کودکان و نوجوانان از کلاس های آکادمی ایران اسکرچ در صورتی که فرزند شما در گذشته و در مدرسه یا مجموعه های متفرقه دیگر، دوره های برنامه نویسی را گذرانده است، امکان تعیین سطح برنامه نویسی کودکان و نوجوانان برای فرزند شما به صورت کاملا رایگان در آکادمی ایران اسکرچ فراهم می باشد.

چنانچه فرزند شما با برنامه نویسی کودکان آشنا است این امکان در آکادمی ایران اسکرچ فراهم شده است که طی یک جلسه تعیین سطح و مصاحبه 25 دقیقه ای، دوره و ترم مناسب فرزند عزیز شما توسط کارشناسان مجموعه تعیین گردد.

جهت رزرو رایگان جلسه اختصاصی تعیین سطح، کافی است :

با ثبت درخواست مشاوره، 

در عرض کمتر از 1 دقیقه، موارد زیر را در قالب فرم روبرو تکمیل نمایید.

1- نام و نام خانوادگی فرزندتان (به عنوان دانش پذیر) 

و یک شماره تماس خودتان (به عنوان والدین)، را در فرم بنویسید

دقت کنید که برگزاری بهینه جلسه تعیین سطح حتما در شرح میزان آشنایی و دوره های گذرانده شده در حوزه برنامه نویسی توسط فرزندتان را ذکر کنید. 

2- زمان جلسه تعیین سطح را بر اساس زمان دلخواه خودتان انتخاب و رزرو کنید

3- مقطع تحصیلی فرزندتان و اینکه چه میزان با دنیای کامپیوتر آشناست را جهت برگزاری بهتر جلسه علامت بزنید.

پس از 3 مرحله کوتاه و زدن دکمه ارسال ، اطلاعات شما ثبت می شود و چند دقیقه بعد پیامکی با لینک جلسه آنلاین مخصوص فرزند شما، به شماره موبایلی که ثبت کرده اید ارسال می شود و در روز و ساعتی که انتخاب کرده اید جلسه شما برگزار می شود:

لطفا دقت کنید که در زمان زیر، در روز مدنظرتان، جلسه تعیین سطح را رزرو نمایید و در شرح در مورد تجربه فرزندتان اطلاعات لازم را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن